Kukła z wiejskiego podwórza, 22 marca (piątek), godz. 19:00

  • Home
  • Wydarzenia
  • Kukła z wiejskiego podwórza, 22 marca (piątek), godz. 19:00
Ruszamy z nowym cyklem familijnym! Teatr na dobranoc – dla dzieci i dorosłych, którzy najbardziej na świecie lubią wspólne piątkowe wieczory.

Ruszamy z nowym cyklem familijnym! Teatr na dobranoc – dla dzieci i dorosłych, którzy najbardziej na świecie lubią wspólne piątkowe wieczory.Dlaczego w piątek? Bo piątkowe godziny po pracy, szkole i przedszkolu to najprzyjemniejsza część weekendu.Dlaczego o 19:00? Bo to sprawdzona pora na dobranockę, wyciszenie, przyjemne zakończenie dnia dla najmłodszych, a dla dorosłych – szansa na dotarcie do Izabelina już po korkach, zakupach i zamknięciu spraw z całego tygodnia.

W marcu w ramach Teatru na dobranoc zapraszamy na spektakl Teatru Pod Orzełkiem – Kukła z wiejskiego podwórza. Profesor Hilary Szczebrzeszyński wyrusza na wieś do Kukiełkowa, gdzie bawi się z widzami w teatr kukiełkowy. Dzieci zapoznają się z ludowymi obrzędami i tradycyjną polską lalką kukłą. Uczestnicy zabawy występują w Teatrze Jarzynowym im. Królowej Bony, spotykają Stracha na Wróble, tańczą z lalkami podczas Nocy św. Jana. 

Drogie dzieciaki, specjalnie dla Was przygotujemy pod sceną nowe, miękkie dywany i kolorowe piankowe siedziska! A Wy, jeśli chcecie, przynieście ze sobą swoje ulubione poduszki i przytulanki.

Biletystandardowy: 40 zł, z Kartą Izabelińczyka: 32 zł, z Kartą Rodzina 3+ (dla dziecka): 20 zł. 
Bilety do nabycia w CKI oraz na Biletyna.pl - kliknij

Zniżki wynikające z posiadania Karty Izabelińczyka i/lub Karty Rodzina 3+ można zrealizować wyłącznie przy zakupie stacjonarnym w CKI. 

Autorką pracy plastycznej użytej do plakatu jest Nina Gamza (7 lat), uczestniczka zajęć malarskich w CKI. 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020l Działanie 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT.