AJW-Nieruchomości Arkadiusz Wojciechowski

Laski, ul. 3 Maja 57
  • Home
  • Oferty
  • AJW-Nieruchomości Arkadiusz Wojciechowski
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

AJW-Nieruchomości Arkadiusz Wojciechowski


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google

Opis

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości.
Na terenie gminy działamy od 15 lat, tutaj posiadamy biuro, całkiem niedawno przenieśliśmy lokal do nowej siedziby położonej w Laskach przy ul. 3 Maja 57.

Zapraszamy do nowego, wygodnego i eleganckiego biura gdzie chętnie porozmawiamy, doradzimy i mam nadzieję rozpoczniemy owocną współpracę. Jesteśmy biurem nieruchomości z licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Jesteś SPRZEDAJĄCYM? Dzięki współpracy z nami szybciej sfinalizujesz sprzedaż swojej nieruchomości, zadbamy o to, aby Twoja oferta znalazła Kupującego.
Posiadamy BAZĘ Poszukujących dzięki, której od razu po zgłoszeniu nieruchomości kupujący zostaną poinformowani o Państwa domu lub działce na sprzedaż Doradzimy najlepszy wariant i strategię sprzedaży, wycenimy nieruchomość. Pomagamy przy gromadzeniu niezbędnej dokumentacji, dbamy o bezpieczeństwo transakcji.

Standardowo pracujemy w godzinach pon.-pt.:10.00-18.00, jednak ten zawód wymaga elastycznego podejścia do potrzeb klienta i my je mamy, często pracujemy w terenie dlatego dla Państwa wygody prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie spotkań.


Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Nasze biuro znajduje się na parterze, aby nas odwiedzić, nie trzeba pokonywać żadnych stopni.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020l Działanie 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT.