Kampinos Nieruchomości

Izabelin C, ul. Sierakowska 6
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Kampinos Nieruchomości


  • Akceptuje zwierzęta
  • Parking

Nawiguj z Google

Opis

Od 1992 roku zajmujemy się nieruchomościami w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w tym czasie przeprowadziliśmy ponad tysiąc transakcji, osiedlając w okolicy nowych mieszkańców.

Nasz zespół to lokalni specjaliści w sprzedaży i kupnie nieruchomości z tego terenu. Żartujemy, że jesteśmy przewodnikami po okolicy. Przemierzając codziennie znajome ścieżki, niezmiennie odkrywamy uroki i tajemnice. Chętnie dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami.

Oferujemy nieruchomości z gminy Izabelin i okolicznych gmin: Stare Babice, Łomianki, Leszno, Kampinos, Czosnów. Posiadamy wnikliwą wiedzę o planach zagospodarowania przestrzennego, uwarunkowaniach i zwyczajach w tych rejonach.

Jako profesjonalni pośrednicy w obrocie nieruchomościami, działamy zgodnie z przepisami obowiązującymi w ustawach, a także w Kodeksie Etyki i Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, uchwalonym przez Polską Federację Rynku Nieruchomości (PFRN). 

Jesteśmy ludźmi z pasją i wiedzą, którzy nieustannie się rozwijają i doskonalą swoje umiejętności. Dbamy o dostęp do najnowszych trendów i narzędzi związanych z rynkiem nieruchomości, marketingiem, zarządzaniem i fotografowaniem. Organizujemy specjalistyczne szkolenia lub uczestniczymy kursach i warsztatach prowadzonych przez ekspertów.


 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020l Działanie 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT.