GAMMA SERVICE

ul. ks. W. Kurowskiego 76a, Hornówek
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

GAMMA SERVICE


Nawiguj z Google


Opis

o wszystkich klientów staramy się pochodzić indywidualnie – na pierwszym miejscu stawiamy Twoje zadowolenie, dlatego dbamy o wysoką jakość naszej obsługi. Ponadto nasze produkty to wyłącznie profesjonalna chemia do sprzątania, która pochodzi od najlepszej klasy producentów. Znajdziesz u nas chemię do kuchni i gastronomii, chemię do łazienki, płyny do podłóg, środki do dezynfekcji i akcesoria do sprzątania – rękawice, gąbki, części mopa, miotły i wiele więcej.

Chemia gospodarcza – sklep online

Misją sklepu Clean360 jest kompleksowe zaopatrywanie naszych klientów we wszystko, co jest potrzebne do utrzymania czystości w firmie, biurze oraz domu. Dlatego oferta przedstawiona na stronie jest bogata w najróżniejszej maści produkty do sprzątania, które zastosujesz w niemal każdym miejscu. Producenci, z którymi współpracujemy, to marki znane i cenione na rynku chemiczno-gospodarczym. To m.in. dzięki nim gwarantujemy wysoką jakość naszych usług.

W naszym katalogu produktów dostępne są:

– profesjonalne preparaty chemiczne m.in.: CLINEX, FORLUX, KIELH, VOIGT
– chemia gospodarcza
– akcesoria do sprzątania m.in.: ARIX, INTERMOP, VILEDA
– artykuły higieniczne m.in.: KATRIN, CLIVER, WEPA Professional.


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020l Działanie 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT.