KPG INSTYTUT WNĘTRZ

ul. Zakątna 5, 05-080 Hornówek
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

KPG INSTYTUT WNĘTRZ


Nawiguj z Google


Opis

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem mieszkania lub domu, a nie masz pomysłu na jego aranżację lub nie wiesz jak zrealizować swoją koncepcję, to jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zrealizujemy Twój pomysł na stylizację wnętrza, zainspirujemy Cię naszym i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Oferujemy szybkie metamorfozy, aranżację wnętrz i przestrzeni zielonej od A do Z, stylizację dopasowaną do Twojego charakteru i stylu, a także usługę home i garden staging oraz profesjonalne sesje zdjęciowe.

Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc i wziąć na swoje barki wszelkie trudy logistyczne, zakupy, a także służyć dobrą radą. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi fachowcami, z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami. Zmienimy Twoje wnętrze w funkcjonalne i harmonijne.


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020l Działanie 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT.