VIA VERDE

Izabelin C, ul. T. Kościuszki 19
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

VIA VERDE


Nawiguj z Google

Opis

DLACZEGO Z NAMI?

Jeśli marzysz o wolności i swobodzie podróżowania na rowerze, jeździe przed siebie, podziwianiu wspaniałych widoków, zwiedzaniu zabytków, noclegu pod rozgwieżdżonym niebem i kontynuacji wycieczki następnego dnia, to ta oferta jest dla Ciebie. Via Verde dodaje do Twojej idei odrobinę komfortu… ponieważ:

  • na koniec dnia masz ochotę na gorący prysznic i wygodne łóżko
  • po dniu jazdy masz ochotę na smaczny gorący posiłek, który będzie dla Ciebie przygotowany
  • chcesz jeździć na lekko, jedynie z bagażem podręcznym potrzebnym na dany dzień
  • chcesz, żeby trasa była poprowadzona optymalnie – uwzględniając okoliczne atrakcje
  • nie chcesz zawracać sobie głowy awariami roweru – chcesz jak najszybciej kontynuować podróż na rowerze
  • chciałbyś jeździć trasami, na których są piękne widoki i niezbyt duży ruch samochodowy lub nie ma go wcale
  • na koniec wyprawy chciałbyś mieć problem transportu do auta porzuconego gdzieś na początku szlaku „z głowy”

Via Verde dodaje wszystkie te składniki – pozwalając Tobie koncentrować się na czystej przyjemności jazdy rowerem i maksymalizacji wykorzystania czasu Twoich wakacji.

Podczas wycieczek rowerowych odwiedzamy najpiękniejsze zakątki Polski. Unikamy miejsc zatłoczonych, modnych i popularnych. Staramy się dotrzeć rowerem tam, gdzie masowa turystyka jeszcze nie dotarła. Oferujemy bliski kontakt z naturą, odkrywanie nowych, niezwykłych miejsc i dobrą zabawę.

Polska jest idealnym krajem do uprawiania turystyki rowerowej – piękne, niezwykle zróżnicowane krajobrazy, często o dzikim, pierwotnym charakterze, gościnni ludzie i wiele dróg, zbyt słabych dla samochodów za to idealnych na rowerowe wycieczki. Dziennie przejeżdżamy ok. 40-60 km. Jeździmy po dogach szutrowych i mało uczęszczanych drogach asfaltowych.

Towarzyszy nam bus techniczny. Wiezie on nasze bagaże i jest wsparciem w różnych nieprzewidzianych sytuacjach np. załamanie pogody, kontuzja czy awaria roweru. Można również, w przypadku zmęczenia czy niedyspozycji, przejechać część lub cały etap busem.

Nocujemy w starannie dobranych pensjonatach, hotelach lub gospodarstwach agroturystycznych w pokojach przeważnie 2-osobowych – najczęściej z łazienkami. Czasami standard zakwaterowania jest niższy, jednak jest to rekompensowane innymi walorami obiektu lub okolicy. Poszczególne etapy zaplanowane są tak, aby oprócz jazdy na rowerze, jak najwięcej zobaczyć i skorzystać z okolicznych atrakcji.

Wyznajemy zasadę: minimum jazdy busem, maksimum jazdy na rowerze

 


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020l Działanie 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT.