Kasia gotuje – catering domowy

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Kasia gotuje – catering domowy


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Nazywam się Kasia Rojek i jestem kucharką. Od 2023 roku oferuję Państwu usługi mojego autorskiego cateringu. Przyjmuję zamówienia zarówno na pojedyncze potrawy jak i na organizację przyjęć okolicznościowych. Tworzę słodkie stoły, przygotowuję lunche biznesowe i prywatne, organizuję warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, świadczę również usługi prywatnego kucharza. Aktualne oferty znajdą Państwo na mojej stronie Facebook - Kasia gotuje catering domowy. Zapraszam do kontaktu! Na pewno zgotujemy razem coś pysznego!
 
O mnie:
Gotowanie jest moim hobby od nastoletnich lat. Uwielbiam próbować nowych smaków, chętnie podejmuję kulinarne wyzwania. W 2020 roku wzięłam udział w IX edycji programu Masterchef, gdzie zajęłam 6. miejsce. Gotowałam dla jury programu - autorytetów kulinarnych: Magdy Gessler, Anny Starmach i Michaela Moran, a także m.in. dla dwóch z trzech polskich zdobywców gwiazdki Michelin: Przemysława Klimy oraz Andrea Camastry. Od zakończenia programu doskonalę swój warsztat i mogę śmiało powiedzieć, że pasja stała się moim sposobem na życie. Specjalizuję się w kuchniach dalekiego wschodu, kuchni włoskiej oraz deserach.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Brak schodów. Odbiór cateringu może się odbywać bez wysiadania z samochodu. Możliwość zatrzymania się pod bramą przy posesji

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020l Działanie 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT.